Account manager
  • Región :
    Bratislavský kraj
  • Město :
    Bratislava
  • Plat :
    2 000 EUR/mes
  • Požadované jazyky :
    angličtina (B1)

Kontaktujte Recruitera

Alexandra Kabátová

+421910872928 alexandra.kabatova@manuvia.com
Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť poskytujúcu riešenia v oblasti návrhu a realizácie dátových centier .

Hľadáme skúseného Obchodného zástupcu v oblasti dátových centier, ktorý má správny drive.

Náplň práce:
  • Akvizícia nových klientov
  • Udržiavanie a rozvoj vzťahov s existujúcimi klientmi
  • Účasť na obchodných stretnutiach
  • Tvorba cenových ponúk
  • Obchodno-technické poradenstvo
  • Zodpovednosť za projekty
  • Monitoring trhu
  • Spolupráca s projektovým manažérom pri realizácií zákaziek

Požiadavky

  • Vzdelanie technického zamerania
  • PRAX - min. 5 rokov na pozícií Obchodný zástupca alebo Projektový manažér z oblasti elektro/technológie/priemysel
  • Skúsenosť na obchodno-technickej pozícii
  • Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti

Ponúkame

  • Možnosť sebarealizácie a odborného rastu
  • Služobné vozidlo, mobil a notebook
  • Stravné lístky preplácané zamestnávateľom
  • Technické školenia (hradené spoločnosťou)