Audítor / Audítorka
  • Región :
    Bratislavský kraj
  • Město :
    Bratislava
  • Plat :
    1 600 - 1 800 EUR/mes
  • Požadované jazyky :
    slovenčina (C1)

Kontaktujte Recruitera

Alexandra Kabátová

+421910872928 alexandra.kabatova@manuvia.com
Pre významného klienta - poprednú audítorskú a účtovnícku spoločnosť s dlhoročnou históriou (vyše 25 rokov) hľadáme skúseného Audítora/ku poprípade Senior asistenta/tku audítora.
Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií.

Nevyžadujeme znalosti cudzieho jazyka.

Hľadáme skúseného odborníka s viacročnou praxou v oblasti audítorstva.

Popis pozície

Náplň práce:
  • výkon auditu účtovníctva a účtovnej uzávierky podľa audítorských štandardov pre rôznych klientov
  • Štatutárny audit účtovnej závierky obchodných spoločností a neziskových organizácií
  • Priebežné overovanie účtovníctva
  • Daňový audit

Požiadavky

  • podvojné účtovníctvo - EXPERT
  • prax a zručnosť vo výkone finančného auditu
  • samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť
  • MS Office
  • licencia SKAU alebo SKDP výhodou, nie však podmienkou
  • ochota občasne cestovať v rámci záp. Slovenska
  • Vodičský preukaz nie je podmienkou

Ponúkame

  • práca v stabilnej spoločnosti (vyše 25 rokov fungovania na trhu)
  • podpora skúsených odborníkov v rámci daňového, audítorského a účtovného tímu
  • možnosť vzdelávania
  • príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie