Hľadáme finančného účtovníka!
  • Región :
    Trnavský kraj
  • Město :
    Galanta
  • Plat :
    1 800 EUR/mes
  • Požadované jazyky :
    angličtina (B2) alebo nemčina (B2)

Kontaktujte Recruitera

Mária Baková

maria.bakova@manuvia.com
Spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive hľadá samostatného finančného účtovníka, a preto neváhajte a pošlite nám svoje CV v prípade, že spĺňate nižšie uvedené kritériá!

Popis pozície

Náplň práce:
  • dodávateľské fakturácie, zúčtované mzdy, odvody do poistných fondov, podpora pri účtovaní ostatných nákladov materskou firmou
  • úhrady dodávateľských faktúr, bankové výpisy, vzájomné zápočty, splatnosť fakturácie, operácie pokladne
  • vypracovávanie daňových priznaní DPH, daň z nehnuteľností a daň z motorových vozidiel
  • zostavovanie mesačných a ročných uzávierok pre NBS a Štatistický úrad
  • vypracovávanie podkladov pre audítorskú firmu, interné oddelenia (Controlling, Logistika, Personálne oddelenie)
  • dodržiavanie platnej legislatívy a účtovných štandardov
  • práca v systéme SAP
  • správa investícií
  • vedenie pokladne

Požiadavky

  • anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni nevyhnutnosťou
  • znalosť systémov SAP a slovenských účt. štandardov nevyhnutnosťou
  • samostatnosť, analytické myslenie
  • prax na obdobnej pozícii 4-5 rokov

Ponúkame

  • 13. a 14. plat
  • flexibilný pracovný čas
  • PC
  • stravovacia karta