Inšpektor elektrických zariadení
  • Región :
    Košický kraj
  • Plat :
    1 400 EUR/mes
  • Požadované jazyky :
    angličtina (B1)

Kontaktujte Recruitera

Nemčok Sebastián

+421 910 872 920 sebastian.nemcok@manuvia.com
Pozícia je obsadzovaná pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti poskytovania inšpekčných a certifikačných služieb.

Hľadáme skúseného revízneho technika, ktorého náplňou práce bude nasledovné:
  • Posudzovanie projektových dokumentácií
  • Vykonávanie prehliadok, riadenie, vyhodnocovanie alebo vykonávanie úradných skúšok a iných skúšok na vyhradených elektrických zariadeniach
  • Výkon činností technického dozoru investora
  • Výkon činností posudzovania technických zariadení/ elektrických - podľa požiadaviek zákazníka

Požiadavky

  • SŠ, alebo VŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania
  • Osvedčenie revízneho technika podľa § 24 vyhlášky MPSVaR č. 508/2009 Z.z.
  • Odborná prax pri výkone odborných prehliadok a odborných skúšok (revízií)
  • Prax min. 3 roky
  • Znalosť anglického jazyka
  • Vodičský preukaz sk. B
  • Ochota cestovať v rámci okolia mesta ku zákazníkom
  • Analytické myslenie
  • Samostatnosť, zodpovednosť

Ponúkame

  • Stabilné zamestnanie vo veľkej medzinárodnej spoločnosti
  • Mzda od 1400 EUR (konečná suma závisí od skúseností)
  • Priestor pre vlastné nápady
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Profesionálny prístup
  • Flexibilná pracovná doba
  • Jazykové kurzy
  • Sick days
  • Príspevok na DDS