Konštruktér v CAD Solidworks s pokročilou nemčinou do Michaloviec
  • Región :
    Prešovský kraj
  • Město :
    Michalovce
  • Plat :
    900 - 2 000 EUR/mes
  • Požadované jazyky :
    nemčina (B2) alebo angličtina (B2)

Kontaktujte Recruitera

Katarína Handžáková

+421 918 833 156 katarina.handzakova@manuvia.com

Popis pozície

Vašou náplňou práce na tejto pozícii bude:
  • konštruovanie rôznych dielov, zostáv v CAD Solidworks pre nemecky hovoriaceho zákazníka,
  • rozpracuvávanie existujúcich koncepčných modelov podľa potrieb existujúcich výrobných zariadení,
  • príprava výrobnej výkresovej dokumentácie,
  • podpora projektového tímu pri vývoji nových produktov (plechové diely, komplexné montážne zostavy),
  • implementovanie zmien do CAD,
  • sústavná optimalizácia jestvujúcich konštrukcií a výrobných zariadení,
  • operatívne a samostatné riešenie vzniknutých problémov,
  • prezentácia a komunikácia výsledkov, aj pred zákazníkmi (i v cudzom jazyku – NEMČINA je UPREDNOSTŇOVANÁ),
  • starostlivosť o vzorkovanie nových dielov,
  • vykonávanie, dokumentovanie a vyhodnocovanie rôznych testov a skúšok súvisiacich s vývojom nových a zmenou existujúcich strojárskych výrobkov,
  • aktívne sledovanie procesu projektu podľa termínov a projektových plánov,
  • kalkulácie produktov, prevádzkových prostriedkov, ich kontrola vzhľadom na zadanie (cena / rozpočet), konštrukcie prípravkov, zariadení pre sériovú výrobu.

Požiadavky

Požadujeme od vás:
  • niekoľkoročné odborné skúsenosti v technicky náročnom výrobnom prostredí
  • skúsenosti v oblasti konštrukcie (uprednostňujeme oblasť spracovania plechov)
  • pragmatický, spôsob vykonávania činnosti a systematické spracovávanie úloh
  • samostatné a zodpovedné vykonávanie zverených úloh.
  • min.2 ročná prax na podobnej pozícii
  • komunikatívna nemčina, alebo angličtina
  • AutoCAD - pokročilý, SolidWorks - pokročilý

Ponúkame

Pre vás:
  • zabezpečený adaptačný proces,
  • prínos vlastnej tvorivosti a realizácia vlastných nápadov,
  • stabilné pracovné prostredie v renomovanej spoločnosti so zahraničnou účasťou,
  • práca v kvalifikovanom tíme,
  • adekvátne platové ohodnotenie
  • využívanie rozsiahleho sociálneho programu a benefitov,
  • moderné fitnescentrum a masáže pre zamestnancov priamo vo firme,
  • jazykové kurzy a školenia hradené zamestnávateľom,
  • letný „Family Day“ aj pre rodinných príslušníkov a iné