Logistický procesný inžinier (zameranie na obaly a obalové materiály)
  • Región :
    Bratislavský kraj
  • Město :
    Senec, Pezinok
  • Plat :
    1 500 - 2 500 EUR/mes
  • Požadované jazyky :
    angličtina (B2)

Kontaktujte Recruitera

Alexandra Kabátová

+421910872928 alexandra.kabatova@manuvia.com
Pre významný a rýchlorastúci E-shop hľadáme Procesného inžiniera.
Máte skúsenosti v logistike aspoň 2 roky? Máte skúsenosť s obalmi, alebo obalovými materiálmi?
Pracovali ste na podobnej pozícií? Považujete sa na dynamickú a akčnú osobnosť?
Ak ste odpovedali na otázky ÁNO, neváhajte a pošlite nám svoje CV.

Popis pozície

Náplň práce:
  • zvyšovanie kvality v logistickým procesoch a taktiež v procesoch kontroly kvality
  • podieľanie sa na návrhu a plánovaní nových procesov a ich následná implementácia
  • vyhodnocovanie ukazovateľov - pôvodných a novonaplánovaných procesov
  • odstraňovanie prípadných chýb
  • automatizácia postupov
  • aktívne vytváranie baliacich predpisov
  • aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami

Požiadavky

  • minimálne 2 roky skúsenosti v logistike a nastavovaní procesov
  • Anglický jazyk - komunikatívna úroveň B2 - stredne pokročilý
  • Six Sigma - výhodou
  • skúsenosť s obalmi, alebo obalovými materiálmi / poprípade skúsenosť s nastavovaním alebo testovaním systémov
  • MS Office - pokročilý

Ponúkame

  • atraktívny a veľmi prosperujúci stabilný zamestnávateľ na trhu
  • plne hradené stravné lístky
  • MultiSport karta
  • 2 dni sick day
  • individuálne možnosti vzdelávania
  • kurzy anglického jazyka
  • deň voľna pri rôznych udalostiach v živote
  • výhodné zľavy na produkty spoločnosti