Marketingový špecialista s pôsobením z Košíc, alebo Bratislavy
  • Región :
    Košický kraj
  • Město :
    Košice, alebo Bratislava
  • Plat :
    1 500 EUR/mes
  • Požadované jazyky :
    angličtina (B1)

Kontaktujte Recruitera

Handžáková Katarína

+421 918 833 156 katarina.handzakova@manuvia.com
Hľadáme kreatívneho a systematického kolegu/kolegyňu do nášho marketingového tímu.

Popis pozície

Na tejto zaujímavej pozícii bude tvojou náplňou práce:
  • Pracovať na projektoch súvisiacich s rozvojom a podporou brandu na 6 trhoch v Európe.
  • Pracovať na organizovaní, príprave a propagácii eventov vlastných alebo ako partner konferencie/podujatia.
  • Pracovať na PR spoločnosti, komunikovať s PR agentúrou, médiami a novinármi. Pripravovať vyjadrenia pre média.
  • Projektovo riadiť brandové alebo produktové kampane. Stanovovať ich ciele, komunikovať s oddeleniami a kolegami v rámci spoločnosti na ich príprave. Správne nabriefovať agentúru alebo kolegov, ktorí budú kampaň realizovať. Vyhodnocovať kampane a realizovať testovanie ich copy, dizajnu či cielenia.
  • Pripravovať kreatívne briefy a dokázať realizovať kreatívne nápady marketingového tímu.

Požiadavky

Požadujeme od teba:
  • Vysokoškolské vzdelanie
  • Min 4 roky praxe v reklamnej agentúre alebo na marketingovom oddelení
  • Požadujeme výbornú znalosť marketingu a najnovších trendov
  • Skúsenosti manažovaním kampaní, od prípravy stratégie, spustenia, optimalizácie a vyhodnotenia.
  • Motiváciu a chuť pracovať na sebe
  • Hľadáme komunikatívneho a flexibilného člena tímu pre medzinárodnú personálnu agentúru
  • Cestovanie je pre neho plusom. Bude mať možnosť cestovať v rámci strednej Európy a Nemecka.

Ponúkame

Ponúkame ti:
  • Hodnotenie: 1500€ brutto + 400€ bonusy za dosahovanie cieľov)
  • Možnosť home-office, flexibilná pracovná doba
  • Možnosť rozvoja, školení a tréningov
  • Notebook, mobil
  • Budeš pracovať v dynamickom tíme, ktorý rád tvorí nové veci a spúšťa trendy projekty.