Mechanik/ Údržbár
  • Región :
    Trnavský kraj
  • Město :
    Hlohovec
  • Plat :
    800 - 1 200 EUR/mes

Kontaktujte Recruitera

Mária Baková

maria.bakova@manuvia.com
Pozícia Mechanika/ Zámočníka je obsadzovaná pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti strojárskeho priemyslu.

Popis pozície

Náplň práce:
  • oprava porúch na výrobných a nevýrobných zariadeniach
  • realizácia nápravnej, preventívnej a prediktívnej údržby
  • zlepšenia a úpravy strojových zariadení
  • vykonávanie preventívnych prehliadok strojov
  • dohľad nad fungovaním prideleného úseku údržby a vykonávanie potrebných nápravných opatrení
  • práca na jednu zmenu

Požiadavky

  • SŠ, SOU v oblasti technického zamerania
  • prax v oblasti technických zariadení budov
  • prax na pozícii údržbár strojov (min. 1 rok)
  • zváračský preukaz výhodou
  • držiteľstvo platného oprávnenia VZV
  • spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť,
bezúhonnosť
  • ochota pracovať vo výnimočných prípadoch na zmeny

Ponúkame

  • 13. a 14. plat (jeden plat navyše v priebehu
aktuálneho roka)
  • výkonová prémia
  • príspevok do III. dôchodkového piliera
  • pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo
kúpu automobilu
  • poukážky na regeneráciu pracovnej sily v hodnote
120 EUR ročne
  • odmena za odporučenie kandidáta
  • finančná odmena za odpracované roky od 40 do
500 EUR
  • životné poistenie (24 hodinové poistné krytie)
  • každoročné mzdové prehodnotenie
  • možnosť odborného, kariérneho rastu
  • organizácia rôznych športovo-zábavných podujatí
pre zamestnancov a ich rodiny
  • zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti