NASTAVOVAČ výrobných liniek pre stabilnú automotive spoločnosť
  • Región :
    Trenčiansky kraj
  • Město :
    Prievidza
  • Plat :
    dohodou

Kontaktujte Recruitera

Mária Baková

maria.bakova@manuvia.com
Pre významného a spoľahlivého zamestnávateľa v oblasti automotive hľadáme Nastavovača pri výrobe motorov.
Máte aspoň dvojročnú prax na obdobnej pozícii v oblasti automotive alebo výrobnej oblasti?
Máte skúsenosti s nastavovaním strojov a skúsenosti s prácou na technickej pozícii?
Neváhajte nám zaslať svoj životopis v prípade, že ste na tieto otázky odpovedali ÁNO.

Popis pozície

Pracovná náplň:
  • zabezpečovanie plynulého chodu linky/stroja
  • uvoľnenie prvého a posledného kusu, vykonanie Poka – Yoke, zaznamenanie výsledkov
  • podpora operátora výroby pri zmene typu výroby
  • informovanie oddelenia údržby o technických poruchách na výrobných zariadeniach+ validácia opravy zariadenia a spolupráca
  • dopĺňanie a manipulácia s materiálom vo výrobe po presnom zadefinovaní majstrom
  • sledovanie stavu materiálu vo výrobe/sklade cez SAP + prípadná eskalácia na zmenového majstra
  • riadenie NOK dielov
  • kompletné spracovanie pridelenej dokumentácie
  • udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
  • preventívna údržba (TPM)
  • ostatné úlohy podľa pokynov nadriadeného
  • dodržiavať zásady BOZP, OPP a ochrany životného prostredia, systému EMS

Práca je na 3 zmeny:
ranná: 6:00 - 14:00
poobedná: 14:00 - 22:00
nočná: 22:00 - 6:00

Požiadavky

  • praktickú a manuálnu zručnosť
  • technické myslenie
  • schopnosť rozpoznať chyby (odchýlky) v procese/na
výrobku
  • tímovosť
  • predošlá skúsenosť na pozícii nastavovača a na
technickej pozícii je výhodou
  • anglický alebo nemecký jazyk je výhodou

Ponúkame

  • stabilná medzinárodná automobilová spoločnosť
  • príjemné pracovné prostredie a ľudská firemná kultúra
  • mesačný, zimný aj letný bonus + ročný bonus
  • školenie od expertov z Nemecka
  • výhodné sociálne benefity (jazykové kurzy, strava na
pracovisku, športové podujatia, teambuildingy a
mnoho iného)
  • relokačný príspevok ak je kandidát z iného regiónu a je
ochotný sa presťahovať kvôli práci do danej lokality