Obchodný riaditeľ so skúsenosťou s predajom White Lined Chipboard
  • Región :
    Prešovský kraj
  • Město :
    Hencovce
  • Plat :
    5 000 EUR/mes
  • Požadované jazyky :
    angličtina (C1)

Kontaktujte Recruitera

Katarína Handžáková

+421 918 833 156 katarina.handzakova@manuvia.com

Popis pozície

Vašou náplňou práce na tejto pozícii bude:
  • Predaj obalového papiera – typu testliner (prax min. 3 roky)
  • Predaj obalového papiera – typu White Lined Chipboard (prax min. 3 roky)
  • Stanovovanie marketingových stratégií
  • Tvorba obchodného plánu
  • Príprava zmlúv s odberateľmi
  • Znalosť sortimentu a zákazníkov na trhu (Testliner a WLC)
  • Vedenie obchodných rokovaní (prax min. 3 roky)
  • Obchodná korešpondencia
  • Riadenie menšieho tímu obchodníkov a administratívnych pracovníkov (do 5 ľudí)

Požiadavky

  • prax minimálne 3 roky s predajom obalového papiera typu testliner a typu White Lined Chipboard
  • Microsoft Excel – veľmi pokročilý
  • PowerPoint – pokročilý
  • Microsoft Word – pokročilý

Ponúkame

  • stabilná a perspektívna práca
  • možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
  • motivačné mzdové ohodnotenie
  • služobný automobil
  • sociálne výhody
  • doplnkové dôchodkové sporenie
  • finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
  • stravovanie 0,90 € /obed
  • príspevok pri svadbe zamestnanca 500,- €
  • príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi 500,- €