Obchodný zástupca na stavebné produkty do Čiech
  • Región :
    Česká republika
  • Město :
    Brno a okolie
  • Plat :
    1 300 EUR/mes
  • Požadované jazyky :
    čeština (rodný)

Kontaktujte Recruitera

Veronika Debnárová

0910414902 veronika.debnarova@manuvia.com
Hľadáme šikovného česky hovoriaceho obchodníka, ktorý dokáže pracovať samostatne a dá sa naňho spoľahnúť. Skúsenosti s predajom v oblasti stavebníctva prípadne iného príbuzného odboru (technické zameranie, strojárstvo) sú podmienkou.

Pozícia sa obsadzuje pre významnú stabilnú spoločnosť v oblasti stavebného lešenia

Popis pozície

Náplň práce :
  • akvizícia nových a starostlivosť o existujúcich klientov spoločnosti od Brna až po Prahu
  • vedenie obchodných rokovaní a predstavenie produktov
  • realizácia predaja služieb, produktov a vykonávanie s tým spojených administratívnych činností
  • príprava cenových ponúk
  • reporting ohľadom výsledkov predaja

Požiadavky

  • prax aspoň 2 roky ako Obchodník v oblasti ideálne stavebníctvo prípadne iné technické zameranie
  • výborné komunikačné schopnosti a orientáciu na predaj
  • technické myslenie
  • reprezentatívnosť a profesionálny prejav
  • schopnosť samostatne pracovať

Ponúkame

  • zaujímavé finančné ohodnotenie ( na základe KPI's a prineseného zisku)
  • práca v zodpovednej a profesionálnej spoločnosti
  • firemné auto, telefón, notebook
  • veľká dávka samostatnosti a flexibility
  • stravné lístky