Obchodný zástupca (oblasť Gastro)
  • Región :
    Banskobystrický kraj
  • Plat :
    1 100 EUR/mes

Kontaktujte Recruitera

Alexandra Kabátová

+421910872928 alexandra.kabatova@manuvia.com
Jeden z TOP dodávateľov alkoholických nápojov na slovenskom trhu so silným menom aj v Európe. Produkty tejto spoločnosti patria medzi prvú ligu a kvalitatívne presahujú štandardy.

Si majster terénu? Tvoj obchodnícky talent ti môžu závidieť? Chceš sa stať súčasťou silnej značky a dokázať v čom si dobrý?

Náplň práce:
  • Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, klientov, zákazníkov
  • Pravidelné návštevy a starostlivosť o stálych zákazníkov
  • Zabezpečovanie rastu predaja v pridelenom regióne
  • Sledovanie a rozširovanie portfólia produktov u zákazníkov
  • Tvorba zmlúv, objednávok a kontraktov
  • Aktívna spolupráca s Area Sales Managerom

Požiadavky

  • Prax aspoň 2 roky na pozícii obchodného zástupcu v oblasti gastronómie
(Horeca sektor, Gastro sektor)
  • Prehľad o prevádzkach vo svojom regióne
  • Drive v oblasti predaja a vyhľadávania príležitostí na predaj
  • Orientácia na ciele spoločnosti v spojení s orientáciou na zákazníka
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Samostatný hráč
  • Vodičský preukaz B

Ponúkame

  • Motivačná variabilná zložka
  • Automobil aj na osobné účely
  • Stabilná spoločnosť na trhu a zvučné meno
  • príspevok na DDS
  • 13ty plat
  • Sick days
  • firemné akcie a podujatia
  • zamestnanecké zľavy