PLC Elektrotechnik
  • Región :
    Trnavský kraj
  • Město :
    Hlohovec
  • Plat :
    1 400 EUR/mes
  • Požadované jazyky :
    angličtina (B2)

Kontaktujte Recruitera

Sebastián Nemčok

+421 910 872 920 sebastian.nemcok@manuvia.com
Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti strojárskeho priemyslu.

Máš elektro-technické vzdelanie, znalosť PLC automatizácie a vieš si predstaviť svoje uplatnenie v oblasti strojárstva?
Hľadáme PLC elektrotechnika s vyhláškou § 22.

Náplňou práce bude:
  • Testovanie strojov a zariadení
  • Uvádzanie liniek a strojov do prevádzky
  • Tvorba výkresovej dokumentácie
  • Navrhovanie zlepšení
  • Komunikovanie so zákazníkmi

Požiadavky

  • § 22 podľa elektrotechnickej vyhlášky
  • VŠ technického zamerania
  • Komunikatívna angličtina
  • 2-3 ročná prax na podobnej pozícií
  • znalosť čítania elektrických a pneumatických výkresov
  • znalosť frekvenčných meničov, elektrických pohonov, riadenia a regulácie, PLC

Ponúkame

  • Pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • Plat zložený z troch častí:
Základný plat od 1130€ / mesačne
Variabilná zložka mzdy - 15%
Príplatky
  • Každoročné mzdové prehodnotenie
  • 13. plat – 1 plat navyše v priebehu aktuálneho roka
  • Príspevok do III. dôchodkového piliera
  • Pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo na kúpu automobilu
  • Odmena za nábor
  • Finančná odmena za odpracované roky
  • Darčekové poukážky na regeneráciu ročne
  • Organizácia rôznych športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny na podporu tímového ducha
  • Možnosť odborného, kariérneho rastu a zabezpečenie tréningových a rozvojových aktivít
  • Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti