Procesný inžinier- senior

  • Prešovský kraj, Košický kraj
  • 1 800 EUR/mes
  • Full-time
  • angličtina (B2)
  • Bakalár

O tejto pozícii

Vyznáte sa vo výrobných procesoch a máte skúsenosti s automobilovým priemyslom? Chcete sa posunúť vo svojej kariére a komunikujete po anglicky? Pre nášho klienta v automotive oblasti hľadáme senior procesného inžiniera. Pošlite nám svoje CV a poďte pracovať do medzinárodnej spoločnosti so zaujímavými výhodami.

Vašou náplňou práce bude:

⇒ Funkčné vedenie projektu z inžinierskeho hľadiska v elektrotechnickej výrobe pre automobilový priemysel

⇒ Navrhovanie optimálnych výrobných procesov pre výrobu kamerových systémov ADAS

⇒ Špecifikácia a implementácia výrobného vybavenia pre systémy autonómneho riadenia

⇒ Vytváranie dokumentácie, pracovných postupov a inštrukcií

⇒ Hodnotenie rizík (FMEA, analýzy schopností atď.)

⇒ Modifikácia/účasť na modifikácii softvéru a elektrickej časti strojov

⇒ Školenie a tréning inžinierskeho tímu

Požiadavky

⇒ Vzdelanie v oblasti elektroniky, elektrotechniky, automatizačnej techniky, strojného inžinierstva alebo podobnej oblasti.

⇒ 5 rokov profesionálnej skúsenosti na podobnej pozícii.

⇒ FMEA - pokročilé znalosti.

⇒ AutoCad - pokročilé znalosti.

⇒ Anglický jazyk - aktívne.

⇒ Skúsenosti z automobilovej spoločnosti.

Ponuka

⇒ Garantovaný 13. plat.

⇒ Ročný bonus na základe výsledkov (% z ročného platu).

⇒ Príspevok na cestovanie.

⇒ Multisport karta.

⇒ Cestovný bonus na služobné cesty.

⇒ Zľavnené jedlá.

⇒ Pružná pracovná doba.

⇒ Vernostný príspevok po každých 5 rokoch služby.

⇒ Dodatočná dovolenka po 3, 5, 10 a 15 rokoch služby.

⇒ Ročný balík benefitov.

⇒ Individuálny kariérny program a školenia v zahraničí pre zamestnancov.

⇒ Možnosť podieľať sa na budovaní spoločnosti, zavádzaní nových procesov, projektov a produktov spoločnosti.

Lucia Kubinová