Projektový manažér (oblasť stavebníctva)
  • Región :
    Žilinský kraj
  • Město :
    Ružomberok
  • Plat :
    1 800 EUR/mes

Kontaktujte Recruitera

Alexandra Kabátová

+421910872928 alexandra.kabatova@manuvia.com
Pozíciu obsadzujeme pre slovenskú spoločnosť pôsobiacu v oblasti dodávky a montáže kovových konštrukcií.

Popis pozície

Náplň práce:
  • Zodpovednosť za riadenie projektov, koordinácia projektov
  • Koordinácia, riadenie a komunikácia s členmi projektového tímu
  • Kontrola a dodržiavanie časového harmonogramu realizácie projektov
  • Príprava podkladov pre fakturáciu
  • Vypracovávanie reportov

Požiadavky

  • Prax na podobnej pozícii z oblasti STAVEBNÍCTVA poprípade príbuznej oblasti - 3 roky
  • Prax s oblasťou fasádnych konštrukcií - výhodou
  • Ochota cestovať

Ponúkame

  • Služobné auto
  • Pohyblivá pracovná doba
  • Podpora vzdelávania
  • Osobný a profesijný rast