Riaditeľ/ka - Súkromné bilingválne gymnázium BESST
  • Región :
    Trnavský kraj
  • Město :
    Trnava
  • Plat :
    1 100 EUR/mes
  • Požadované jazyky :
    angličtina (B2)

Kontaktujte Recruitera

Alexandra Kabátová

+421910872928 alexandra.kabatova@manuvia.com
Našim klientom je Súkromné bilingválne gymnázium BESST, ktoré je súčasťou komplexu škôl BESST v Trnave.
Gymnázium je logickým pokračovaním vzdelávania na Súkromnej základnej škole BESST, ktorá je na základe výsledkov žiakov 9. ročníka v TESTOVANÍ 9-2016 najlepšou školou v Trnavskom kraji a piatou najlepšou v rámci celej SR. Staviame na skúsenostiach. Viac o výsledkoch TESTOVANIA 9-2016 tu.

Popis pozície

Náplň práce:
Zodpovedanie za pedagogickú a odbornú úroveň práce na škole.
Riadenie a kontrolovanie práce všetkých zamestnancov školy v zhode s pracovným poriadkom.
Hodnotenie práce všetkých zamestnancov školy.
Zodpovedanie za ďalšie vzdelávanie zamestnancov.
Ovplyvňovanie mimotriednej, mimoškolskej a mimopracovnej činnosti školy.
Zodpovedanie za primerané personálne a materiálne podmienky práce na škole.
Pomáhanie zamestnancom školy pri riešení ich sociálnych a právnych problémoch.
+ ďalšie činnosti a zodpovednosti

Požiadavky a Kritéria:
  • aktívna znalosť anglického jazyka
  • znalosť školskej legislatívy a problematiky riadenia školy,
  • znalosť v oblasti pracovno-právnych a ekonomických vzťahov,
  • organizačné, riadiace a komunikačné schopnosti,
  • osobné a morálne predpoklady,
  • prax na SŠ, ktorá poskytuje vzdelávanie podľa medzinárodných štandartov Cambridge International Schools je výhodou

Požiadavky

Uchádzač musí spĺňať predpoklady na výkon pedagogickej činnosti podľa § 6 ods. 1 a vedúceho pedagogického zamestnanca podľa § 34 ods. 2 zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov:
  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v požadovanom študijnom odbore podľa vyhlášky MŠ SR č. 437/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov v znení neskorších predpisov
  • 5 ročná pedagogická alebo odborná prax
  • vykonanie prvej atestácie alebo jej náhrady podľa príslušných ustanovení zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov
  • ovládanie štátneho jazyka
  • spôsobilosť na právne úkony
  • zdravotná spôsobilosť

Ponúkame

  • práca v inovatívnej a modernej škole, ktorá je súčasťou programu Cambridge University
  • špičkové vybavenie : iPady, počítače, interaktívne tabule, moderné vyučovacie pomôcky
  • motivujúce finančné ohodnotenie - príplatky od 100€ do 700€
  • zľava zo školného pre deti zamestnancov vo výške 75%
  • práca v modernom prostredí a mladom, dynamickom kolektíve