Senior DevOps Engineer (VEAAM/TSM) s aktívnou nemčinou pre automotive
  • Región :
    Košický kraj
  • Město :
    Košice, Bratislava
  • Plat :
    2 600 - 3 500 EUR/hod
  • Požadované jazyky :
    angličtina (B2) a nemčina (B2)

Kontaktujte Recruitera

Mária Baková

maria.bakova@manuvia.com

Popis pozície

Náplň práce:
  • priama podpora projektových tímov vo vývoji, zabezpečovanie kvality vývoja, plánovanie implementácie nových
produktov
  • navrhovanie, vývoj, testovanie a implementácia infraštruktúry pre kanály CI/CD a IaC
  • spravovanie zdrojového kódu,
  • nastavovanie a správa integrácií s partnerskými aplikáciami
  • vykonávanie analýzy chýb a ich riešenia
  • vytváranie konceptov pre ďalšiu automatizáciu služieb, procesov a/alebo prevádzkových modelov

Požiadavky

  • VŠ vzdelanie v informačných technológiách
  • znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom
NEVYHNUTNOSŤOU!
  • min. 4 roky skúseností na pozícii ICT systems
inžiniera
  • flexibilita, komunikatívnosť, tímová spolupráca, analytické myslenie
  • technický prehľad v OS, Network, Storage, Back up,
Databases, Scripting
  • znalosť ITIL
  • Backup
  • IBM TSM/SP
  • VEEAM
  • EMC DataDomain

Ponúkame

  • práca pre jednu z najvýznamnejších IT spoločností
na trhu a medzinárodných projektoch pre
najsilnejšie firmy na trhu
  • možnosť Homeofficu a v prípade potreby návšteva
centrály spoločnosti
  • ročné bonusy (vo firme 13 a 14.platu)
  • 2 dni dovolenky navyše
  • cafeteria a mnoho atraktívnych benefitov
spoločnosti
  • rôzne tréningy a možnosti pre vlastný rozvoj