Špecialista eurofondov a marketingu
  • Región :
    Prešovský kraj
  • Město :
    Hencovce
  • Plat :
    1 000 EUR/mes
  • Požadované jazyky :
    angličtina (B2)

Kontaktujte Recruitera

Katarína Handžáková

+421 918 833 156 katarina.handzakova@manuvia.com

Popis pozície

Vašou náplňou práce na tejto pozícii bude:
  • tvorba výhľadových stratégií v oblasti štrukturálnych fondov a nového programovacieho obdobia
  • monitorovanie aktuálnych výziev na podanie žiadostí
  • komplexné spracovanie a podanie žiadostí
  • sledovanie termínov, spracovávanie a odovzdávanie monitorovacích správ
  • spracovanie žiadostí o platby
  • vypracovanie záverečnej správy
  • vypracovanie ponúk do verejných súťaží
  • mesačné, polročné, ročné, dlhodobé spracovanie analýz (trhov podľa komodít výrobného portfólia spoločnosti, predaja komodít podľa teritórií, trhov na základe monitoringu zahraničných zdrojov)
  • odborný návrh marketingových prieskumov trhov a cenových relácií jednotlivých skupín výrobkov na trhoch EÚ,
  • spracovanie výročných správ spoločnosti
  • spracovanie plánu marketingových aktivít pre podporu predaja jednotlivých komodít
  • spracovanie SWOT analýz spoločnosti a produktov pre banky
  • spracovanie podnikateľských profilov jednotlivých spoločností (časť marketing a obchod, predikcia cenových vývojov, trhov, komodít
  • spolupráca s odbornými útvarmi (kontroling, technicko-investičný úsek) na tvorbe business plánov spoločnosti

Požiadavky

Požadujeme od vás:
· nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie/VŠ
· prax minimálne 3 roky
· prax v oblasti realizácií eurofondov – podmienka
· znalosť v oblasti predaja, nákupu - výhoda
· flexibilita, kreativita, komunikatívnosť, zodpovednosť,
· prezentačné schopnosti
· samostatnosť a iniciatíva pri riešení pracovných úloh
· výtvarné a grafické umenie - výhoda
· MS Office- pokročilý

Ponúkame

Ponúkame vám:
  • stabilná a perspektívna práca
  • možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
  • motivačné mzdové ohodnotenie
  • sociálne výhody
  • doplnkové dôchodkové sporenie
  • finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
  • stravovanie - jedáleň
  • príspevok pri svadbe zamestnanca 500,- €
  • príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi 500,- €