Technik so skúsenosťami v aplikácii stavebných materiálov
  • Región :
    Bratislavský kraj
  • Město :
    Malacky
  • Plat :
    1 000 EUR/mes

Kontaktujte Recruitera

Michaela Dobrocká

+421 910 872 909 michaela.dobrocka@manuvia.com
Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti stavebníctva.

Hľadáme manuálne zručného technika, ktorý má skúsenosťami s aplikáciou poterov, lepidiel a omietok.

Pracovná náplň:
  • Testovanie nových stavebných vzoriek a materiálov
  • Servis na stavbách, školenie pracovníkov
  • Zabezpečovanie opravy zariadení na stavbách
  • Rozvoz materiálu a strojov
  • Spolupracovanie s výrobou, aplikácia nových vzoriek

Požiadavky

  • Vzdelanie v odbore stavebníctva
  • Elektrovyhláška výhodou
  • Technické zručnosti v stavbárskych prácach
  • Prax na obdobnej alebo rovnakej pozícií