Technik výroby plastových komponentov
  • Región :
    Nitriansky kraj
  • Město :
    Nitra
  • Plat :
    1 200 - 1 700 EUR/mes

Kontaktujte Recruitera

Alexandra Kabátová

+421910872928 alexandra.kabatova@manuvia.com
Medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou plastových komponentov pre automobilový priemysel, hľadá Technika výroby.

Práca na 3 zmeny.

Popis pozície

Práca je na 3 zmeny.

Náplň práce:
  • Zabezpečenie nábehu sériovej výroby v určenom čase
  • Montáž a demontáž nástrojov
  • Kontrola riadneho fungovania výstupných zariadení ( odhaľovanie odchýlok - zhoda, čas.. , následne ich náprava)
  • Príprava pracovnej (výrobnej) dokumentácie, príprava pracovných postov
  • Spolupráca s operátormi - ich kontrola, upozornenie na prípadné problémy, hodnotenie
  • Prijímanie komponentov, zásobovanie lisov

Požiadavky

  • Prax na rovnakej / podobnej pozícií - PODMIENKA
  • Ochota pracovať na zmeny - 3 zmenná prevádzka
  • Zodpovedný prístup k práci

Ponúkame

  • Motivujúce finančné ohodnotenie zložené s rôznych bonusov