Telesales špecialista s anglickým jazykom / Obchodný zástupca
  • Región :
    Bratislavský kraj
  • Město :
    Bratislava
  • Plat :
    1 000 - 3 000 EUR/mes
  • Požadované jazyky :
    slovenčina (C1) a angličtina (C1) alebo nemčina (C1)
  • Vhodné pre absolventov :
    áno

Kontaktujte Recruitera

Alexandra Kabátová

+421910872928 alexandra.kabatova@manuvia.com
Našim klientom je úspešný odborný časopis, ktorý hľadá človeka do svojho rýchlo rastúceho tímu. Staň sa jeho súčasťou, vybuduj lukratívne portfólio a buď najlepší. Predaj najlepšie stránky v časopise a firma sa ti náležite odvďačí! Keď raz ochutnáš mediálne prostredie, už nebudeš chcieť vyskúšať nič iné!

PRÁCA Z KANCELÁRIE, NIE HOMEOFFICE.

Baví ťa komunikovať s ľuďmi a telefonovanie ti nerobí problém?
Si priebojný, nerobí ti problém pracovať pod tlakom a máš chuť tvrdo pracovať?
Ovládaš anglický jazyk na pokročilej úrovni C1?

V tom prípade neváhaj a kontaktuj nás !
Náplň práce:
  • predaj inzercie v časopise
  • telefonovanie novým potencionálnym klientom (inzerentom)
  • komunikácia s vedením spoločností za účelom dohodnutia rozhovoru s vedením spoločnosti

Požiadavky

  • Aktívnu znalosť Anglického alebo Nemeckého jazyka, min. C1
  • Angažovanosť
  • Profesionálne vystupovanie
  • Komunikatívnosť
  • Predajné schopnosti
  • Cieľavedomosť
  • Ťah na bránku
  • Odolnosť voči stresu

Ponúkame

  • Motivujúcu variabilnú zložku
  • Príspevok na ubytovanie (prvé tri mesiace)
  • Úplné zaškolenie
  • Stabilné prostredie
  • Mladý kolektív