Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - Slovenský jazyk a literatúra
  • Región :
    Trnavský kraj
  • Město :
    Trnava
  • Plat :
    dohodou
  • Vhodné pre absolventov :
    áno

Kontaktujte Recruitera

Gremenová Eliška

+421 901 742 014 eliska.gremenova@manuvia.com
Naším klientom je jedna z najúspešnejších súkromných škôl v rámci Trnavského kraja. Jedná sa o súkromnú školu s bilingválnym vyučovaním v slovenskom a v anglickom jazyku, ktorá ako jediná z mála na Slovensku ponúka vzdelávanie podľa medzinárodných štandardov Cambridge University.

Jej žiaci a učitelia sa môžu pochváliť úspechmi, ktoré dosiahli v rámci celoštátneho testovania a taktiež umiestneniami v odborných súťažiach.

Škola sa zúčastňuje mnohých projektov a využíva rôzne prostriedky na to, aby motivovala svojich žiakov k čo najväčším výkonom.

Vysokú úroveň vyučovacieho procesu dopĺňa harmónia, priateľská atmosféra a komfortné moderne vybavené prostredie.

Plat v zmysle zákona 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a v súlade so stupnicou platových taríf podľa platových tried a platových stupňov.

Náplň práce :

Zapisovanie dochádzky a preberaného učiva do triednej knihy.
Vysvetľovanie nového učiva žiakom, diktovanie poznámok.
Skúšanie vedomostí žiakov formou ústnych odpovedí a písomných skúšok.
Hodnotenie vedomostí žiakov známkami.
Pripravovanie pomôcok potrebných na vyučovanie.

Učiteľ/ka bude vyučovať triedy s maximálne 16 žiakmi na 2. stupni výučby.

Požiadavky

  • Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.
  • Vysokoškolské II. stupňa - Učiteľstvo všeobecnovzdelávacích predmetov
Odbor: slovenský jazyk a literatúra
  • prax minimálne 5 rokov je podmienkou
  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • tímovosť

Ponúkame

  • prácu v inovatívnej a modernej škole, ktorá je súčasťou programu Cambridge University
  • vynikajúci pedagogický tím
  • špičkové vybavenie : iPady, počítače, interaktívne tabule, moderné vyučovacie pomôcky
  • motivujúce finančné ohodnotenie - príplatky a do 700€
  • zľava zo školného pre deti zamestnancov vo výške 75%
  • práca v modernom prostredí a mladom, dynamickom kolektíve