Údržbár
  • Región :
    Bratislavský kraj
  • Město :
    Malacky
  • Plat :
    1 300 EUR/mes

Kontaktujte Recruitera

Sebastián Nemčok

+421 910 872 920 sebastian.nemcok@manuvia.com
Údržbár

Popis pozície

Náplň práce:
  • oprava a údržba strojov a strojnotechnologických zariadení - elektrická a aj mechanická časť
  • nastavovanie strojov a strojnotechnologických zariadení na dennej báze
  • vykonávanie pravidelných preventívnych a revíznych prehliadok a bežnej údržby elektrotechnických zariadení a
zabezpečovanie ich prevádzkyschopnosti
  • inštalácia nových strojov a zariadení, zaisťuje funkčnosť a bezpečnosť týchto zariadení
  • pravidelná ranná údržba a kontrola strojnotechnologických zariadení
  • vedenie záznamov o opravách a údržbe zverených zariadení
  • komunikácia a úzka spolupráca s nadriadeným pracovníkom
  • údržba el. siete a príslušných el. zariadení
  • skladová evidencia náhradných dielov
  • bežná údržba spojená s technickou správou objektu, kontrola technológií podľa denného plánu so zápisom do
prevádzkových denníkov
  • odstraňovanie a zabezpečovanie drobných prevádzkových porúch a závad – elektrotechnické zásahy a montáže v
prevádzke a v areáli spoločnosti
  • iné pomocné a údržbárske práce podľa potreby

Požiadavky

  • vzdelanie v elektrotechnickom alebo strojárskom
odbore
  • prax na pozícii mechanik strojov a zariadení
výhodou
  • schopnosť efektívne riešiť problémy
  • odolnosť voči stresu
  • elektro vyhláška §21/22
  • mechanická zručnosť
  • Microsoft Office

Ponúkame

  • stabilné zázemie
  • možnosť kariérneho rastu
  • príjemný pracovný kolektív
  • príspevok na ubytovanie
  • stravovanie v závodnej jedálni
  • zvýhodnené ceny produktov
  • darček k Vášmu sviatku (narodeniny, meniny)
  • vitamínový balíček
  • firemné akcie a team buildingy
Odpoveď na pozíciu
Údržbár