Vedúci oddelenia údržby
  • Región :
    Žilinský kraj
  • Město :
    Liptovský Mikuláš
  • Plat :
    1 600 EUR/mes
  • Požadované jazyky :
    angličtina (B1)

Kontaktujte Recruitera

Sebastián Nemčok

+421 910 872 920 sebastian.nemcok@manuvia.com
Pre významnú výrobnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti výroby elektrotechnických zariadení, obsadzujeme pozíciu Vedúceho oddelenia údržby.

Popis pozície

Náplň práce:
  • Riadenie menšej pracovnej skupiny údržbárov zloženej z mechanikov a elektrikárov
  • Riadi plánovanie pravidelnej údržby strojov a zariadení a zabezpečuje dodržiavanie plánovaných činností
  • V prípade potreby zabezpečuje údržbu alebo opravy prostredníctvom externých organizácií,
  • Navrhuje potrebné investície a špecifikuje náhradné diely atď.
  • Zabezpečuje riadne spúšťanie strojov a zariadení do prevádzky
  • Riadi proces zaškoľovania pracovníkov oddelenia a podľa požiadaviek majstrov zabezpečuje školenia pre
výrobných pracovníkov za účelom riadnej prevádzky strojov a zariadení

Požiadavky

  • Riadiaca prax na oddelení údržby, alebo elektro
  • Elektrotechnická vyhláška § 22
  • Anglický jazyk na hovorovej úrovni
  • Riadiace a organizačné schopnosti

Ponúkame

  • Základný plat od 1500,- Eur
  • Flexibilná pracovná doba na jednu zmenu bez pohotovosti
  • Ročné odmeny do výšky 30% ročného platu
  • Notebook, telefón
  • DDS
  • Sociálny program