Výlepár reklamných plagátov
  • Región :
    Žilinský kraj
  • Město :
    Martin
  • Typ úväzku :
    ŽL
  • Plat :
    8 EUR/hod
  • Vhodné pre absolventov :
    áno

Kontaktujte Recruitera

Kabátová Alexandra

+421910872928 alexandra.kabatova@manuvia.com
Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť, ktorá patrí k významným poskytovateľom vonkajšej reklamy v Európe.
Hľadáme človeka do lokality MARTIN.

  • Chceš si pri zamestnaní privyrobiť nejaké to euro navyše?*
  • Nevadí ti pracovať vonku a neodradí Ťa aj trošku horšie počasie?*
  • Máš živnosť, poprípade vlastnú s.r.o.?

Náplň práce:
  • Výlepar reklamných plagátov – vykonávajúci pracovnú činnosť na základe rámcovej zmluvy, fakturácia výkonu na základe objednávky

Požiadavky

  • Vodičský preukaz výhodou ! Kvôli lahším presunom v rámci prideleného rajóna
  • človeka, ktorému nerobia problém výšky (1-3 m)
  • fyzická zdatnosť

Ponúkame

  • motivujúce platové ohodnotenie - 8€ za jeden výlep plagátu
  • preplácaná doprava a pohonné hmoty
  • flexibilná pracovná doba (podľa objednávok a na základe dohody)