HR Recruitment Specialist - pre významný VÝROBNÝ závod

  • Bratislavský kraj
  • 1 600 - 2 200 EUR/mes
  • Full-time
  • angličtina (B1)
  • Maturita

Pozícia sa obsadzuje pre významný automobilový výrobný závod v regióne s bohatými benefitmi a ľudským prístupom a s dôrazom na tímovú spoluprácu :)

O tejto pozícii

Hlavná náplň práce:

- nábor a výber zamestnancov, pohovory zamestnancov

- koordinácia práce s personálnymi agentúrami

- koordinácia procesu nástupu zamestnancov - vstupné školenia, akceptačné listy, faktúry, objednávky,

- spolupráca na zabezpečení sociálneho programu pre zamestnancov

- spolupráca so zástupcami a vedúcimi zamestnancov

- činnosti spojené s dočasným pridelením zamestnancov

- personálne činnosti oddelenia, PR aktivity

- legislatívne zabezpečenie voči UPSVaR a Cudzineckej polícii

- prehľad o kolektívnej zmluve, zákonníku práce

- reporting, podklady pre vedenie

Požiadavky

- prax na obdobnej pozícii min. 2-3 roky - ideálne vo výrobnej firme, v automotive závode alebo v príbuznej oblasti veľkou výhodou

- anglický jazyk - B1

- samostatná komunikatívna osobnosť, spoľahlivosť, precíznosť

- organizovačný typ - vie si dobre zorganizovať pracovný deň :)

- Microsoft Office balíček - Word, Excel, PowerPoint prezentácie

Ponuka

 Zimný a letný bonus

 13ty + 14ty plat

 Mesačné prémie vo výške 12,5 % z hrubej mesačnej mzdy

 príspevok na dopravu mesačne podľa km

 Príplatky za poobedné, nočné zmeny, soboty, nedele, sviatky nad rámec zákona

 5 dní dovolenky navyše

 Príspevok na stravovanie v závodnej jedálni

 Príspevok zamestnávateľa do 3. piliera

 Poskytovanie ubytovania

 Vernostný bonus

 Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti