Špecialista zákazníckeho servisu na logistike

  • Prešovský kraj, Košický kraj
  • 1 400 EUR/mes
  • Full-time
  • angličtina (B2)
  • Maturita

O tejto pozícii

Ste komunikatívny a máte dobré organizačné zručnosti? Máte skúsenosť s plánovaním a zákazníckym servisom a komunikácia v anglickom jazyku Vám nerobí žiaden problém? Ak máte všeobecnú znalosť automotive štandardov a ste flexibilný určite nám pošlite Vaše CV a poďte pracovať do významnej nadnárodnej spoločnosti so zaujímavým ohodnotením.

Vašou náplňou práce bude:

• Sledovanie EDI objednávok

• Riadenie modifikácie výrobkov

• Predpríprava dodacích listov a monitorovanie dodávok, manažovanie transportov

• Sledovanie spokojnosti zákazníka, správa zákazníckeho portálu, znalosť zákazníckych požiadaviek

• Komunikácia so zákazníkom, manažovanie logistických reklamácií od zákazníka

• Manažment vratných obalov

• Komunikácia v rámci oddelenia pri tvorbe produkčného plánu, dodávkach komponentov, inventúrach

• Spolupráca s ostatnými oddeleniami na riešení súvisiacich operatívnych úloh

Požiadavky

• Plynulá angličtina nevyhnutná, znalosť nemeckého alebo francúzskeho jazyka vítaná

• Znalosť programu SAP aspoň na základnej úrovni

• Skúsenosť so zákazníckym servisom, plánovaním, optimalizáciou logistických tokov

• PC zručnosti – požadované (Excel, Powerpoint,, Outlook, Word)

• Všeobecná znalosť automotive štandardov

• Komunikačné schopnosti

• Prezentačné schopnosti

• Flexibilita a kreativita

• Schopnost pracovať v tíme

Ponuka

• Práca v dynamickej medzinárodnej spoločnosti.

• Práca s high-tech systémami a komponentmi.

Bonus a výhody:

• Veľa firemných akcií a iniciatív (Športové aktivity, Mikuláš, Vianočný večierok, Rodinné dni, Teambuildingy, Zdravý workshop….)

• Bufet: výhodný systém na regeneráciu pracovnej sily zamestnancov

• Multisport karta: jedinečná karta umožňujúca bezplatný vstup do viacerých športových zariadení, každý deň v týždni – mesiaci – roku

• Program rozvoja zamestnancov: kurzy pre sebarozvoj (technické, soft skills, jazyky)

• Bezplatná autobusová kyvadlová doprava pre zamestnancov na vybraných trasách

• Extra bonus za dochádzanie do práce (vybrané destinácie)

• Trainee program pre študentov

• Referral program

Lucia Kubinová